Aktuell lokal tid her Tres de Mayo, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Tres de Mayo? Svar: Tres de Mayo (Morelos) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 05:29 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Tres de Mayo tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Tres de Mayo info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 17 966 = 0.16‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1379 m |
| GPS-koordinater | 18° 52' 7" Nord, 99° 12' 30" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2098 km (1303.6 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7909.1 km (4914.5 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Tres de Mayo som standard by
Tid på dagen i Tres de Mayo nå
![]() 05:58 |
![]() |
![]() 19:09 |

= 0.16‰ MEX Befolkning



