Aktuell lokal tid her Tula de Allende, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Tula de Allende? Svar: Tula de Allende (Hidalgo) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 05:29 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Tula de Allende tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Tula de Allende info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 27 677 = 0.246‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2061 m |
| GPS-koordinater | 20° 3' 5.8" Nord, 99° 20' 38.3" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2229.5 km (1385.4 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7777.5 km (4832.7 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Tula de Allende som standard by
Tid på dagen i Tula de Allende nå
![]() 05:57 |
![]() |
![]() 19:12 |

= 0.246‰ MEX Befolkning



