Aktuell lokal tid her Tula, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Tula? Svar: Tula (Tamaulipas) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 05:25 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Tula tidsendringer 2026, 2027 (America/Monterrey) »
| Tula info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 9 054 = 0.081‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1177 m |
| GPS-koordinater | 22° 59' 47.2" Nord, 99° 42' 42.2" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2557 km (1588.8 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7450.1 km (4629.3 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Tula som standard by
Tid på dagen i Tula nå
![]() 05:53 |
![]() |
![]() 19:19 |

= 0.081‰ MEX Befolkning



