Aktuell lokal tid her Tuxpan de Rodríguez Cano, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Tuxpan de Rodríguez Cano? Svar: Tuxpan de Rodríguez Cano (Veracruz) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:23 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Tuxpan de Rodríguez Cano tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Tuxpan de Rodríguez Cano info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 134 394 = 1.195‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 11 m |
| GPS-koordinater | 20° 57' 27.8" Nord, 97° 24' 28.7" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2330.3 km (1448 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7676.8 km (4770.1 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Tuxpan de Rodríguez Cano som standard by
Tid på dagen i Tuxpan de Rodríguez Cano nå
![]() 05:47 |
![]() |
![]() 19:06 |

= 1.195‰ MEX Befolkning



