Aktuell lokal tid her Tuxpan, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Tuxpan? Svar: Tuxpan (Jalisco) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 05:27 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Tuxpan tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Tuxpan info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 32 462 = 0.289‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1142 m |
| GPS-koordinater | 19° 33' 20" Nord, 103° 22' 33.1" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2174.4 km (1351.1 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7832.7 km (4867 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Tuxpan som standard by
Tid på dagen i Tuxpan nå
![]() 06:14 |
![]() |
![]() 19:27 |

= 0.289‰ MEX Befolkning



