Aktuell lokal tid her Tuxtla Chico, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Tuxtla Chico? Svar: Tuxtla Chico (Chiapas) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 05:29 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Tuxtla Chico tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Tuxtla Chico info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 7 287 = 0.065‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 318 m |
| GPS-koordinater | 14° 56' 16.9" Nord, 92° 10' 4.6" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 1661 km (1032.1 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 8346.1 km (5186 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Tuxtla Chico som standard by
Tid på dagen i Tuxtla Chico nå
![]() 05:37 |
![]() |
![]() 18:34 |

= 0.065‰ MEX Befolkning



