Aktuell lokal tid her Tuxtla Gutiérrez, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Tuxtla Gutiérrez? Svar: Tuxtla Gutiérrez (Chiapas) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 03:12 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Tuxtla Gutiérrez tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Tuxtla Gutiérrez info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 481 128 = 4.278‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 538 m |
| GPS-koordinater | 16° 45' 35" Nord, 93° 6' 47.1" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 1863.5 km (1157.9 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 8143.6 km (5060.2 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Tuxtla Gutiérrez som standard by
Tid på dagen i Tuxtla Gutiérrez nå
![]() 05:38 |
![]() |
![]() 18:41 |

= 4.278‰ MEX Befolkning



