Aktuell lokal tid her Tzimol, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Tzimol? Svar: Tzimol (Chiapas) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 05:26 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Tzimol tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Tzimol info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 5 112 = 0.045‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1399 m |
| GPS-koordinater | 16° 11' 15" Nord, 92° 11' 49" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 1799.9 km (1118.4 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 8207.2 km (5099.7 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Tzimol som standard by
Tid på dagen i Tzimol nå
![]() 05:35 |
![]() |
![]() 18:37 |

= 0.045‰ MEX Befolkning



