Aktuell lokal tid her Uriangato, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Uriangato? Svar: Uriangato (Guanajuato) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:19 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Uriangato tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Uriangato info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 49 745 = 0.442‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1810 m |
| GPS-koordinater | 20° 8' 27.1" Nord, 101° 10' 57" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2239.5 km (1391.5 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7767.6 km (4826.6 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Uriangato som standard by
Tid på dagen i Uriangato nå
![]() 06:04 |
![]() |
![]() 19:20 |

= 0.442‰ MEX Befolkning



