Aktuell lokal tid her Ursulo Galván, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Ursulo Galván? Svar: Ursulo Galván (Tamaulipas) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:18 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Ursulo Galván tidsendringer 2026, 2027 (America/Monterrey) »
| Ursulo Galván info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 12 165 = 0.108‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 80 m |
| GPS-koordinater | 22° 43' 40" Nord, 98° 19' 18.9" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2527.1 km (1570.3 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7480 km (4647.8 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Ursulo Galván som standard by
Tid på dagen i Ursulo Galván nå
![]() 05:48 |
![]() |
![]() 19:13 |

= 0.108‰ MEX Befolkning



