Aktuell lokal tid her Usmajac, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Usmajac? Svar: Usmajac (Jalisco) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:18 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Usmajac tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Usmajac info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 6 627 = 0.059‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1363 m |
| GPS-koordinater | 19° 52' 28.5" Nord, 103° 32' 27.1" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2209.8 km (1373.1 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7797.2 km (4845 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Usmajac som standard by
Tid på dagen i Usmajac nå
![]() 06:14 |
![]() |
![]() 19:29 |

= 0.059‰ MEX Befolkning



