Aktuell lokal tid her Valentín Gómez Farías, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Valentín Gómez Farías? Svar: Valentín Gómez Farías (Chihuahua) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 05:31 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Valentín Gómez Farías tidsendringer 2026, 2027 (America/Chihuahua) »
| Valentín Gómez Farías info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 5 404 = 0.048‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1739 m |
| GPS-koordinater | 28° 13' 0" Nord, 106° 34' 60" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 3137.4 km (1949.5 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 6869.7 km (4268.6 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Valentín Gómez Farías som standard by
Tid på dagen i Valentín Gómez Farías nå
![]() 06:09 |
![]() |
![]() 19:57 |

= 0.048‰ MEX Befolkning



