Aktuell lokal tid her Valle de Bravo, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Valle de Bravo? Svar: Valle de Bravo (México) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 05:28 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Valle de Bravo tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Valle de Bravo info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 28 280 = 0.251‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1835 m |
| GPS-koordinater | 19° 11' 37.9" Nord, 100° 8' 2.2" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2134.2 km (1326.1 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7872.9 km (4892 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Valle de Bravo som standard by
Tid på dagen i Valle de Bravo nå
![]() 06:02 |
![]() |
![]() 19:14 |

= 0.251‰ MEX Befolkning



