Aktuell lokal tid her Valle de Lincoln, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Valle de Lincoln? Svar: Valle de Lincoln (Nuevo León) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 05:29 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Valle de Lincoln tidsendringer 2026, 2027 (America/Monterrey) »
| Valle de Lincoln info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 5 759 = 0.051‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 617 m |
| GPS-koordinater | 25° 47' 36" Nord, 100° 28' 40" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2867.9 km (1782.1 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7139.1 km (4436 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Valle de Lincoln som standard by
Tid på dagen i Valle de Lincoln nå
![]() 05:50 |
![]() |
![]() 19:28 |

= 0.051‰ MEX Befolkning



