Aktuell lokal tid her Valle de Santiago, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Valle de Santiago? Svar: Valle de Santiago (Guanajuato) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 05:29 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Valle de Santiago tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Valle de Santiago info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 60 528 = 0.538‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1740 m |
| GPS-koordinater | 20° 23' 35.6" Nord, 101° 11' 21" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2267.5 km (1409 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7739.5 km (4809.1 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Valle de Santiago som standard by
Tid på dagen i Valle de Santiago nå
![]() 06:04 |
![]() |
![]() 19:20 |

= 0.538‰ MEX Befolkning



