Aktuell lokal tid her Valle Dorado Inn, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Valle Dorado Inn? Svar: Valle Dorado Inn (Jalisco) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:21 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Valle Dorado Inn tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Valle Dorado Inn info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 9 966 = 0.089‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1533 m |
| GPS-koordinater | 20° 31' 28" Nord, 103° 21' 43" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2282.1 km (1418 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7725 km (4800.1 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Valle Dorado Inn som standard by
Tid på dagen i Valle Dorado Inn nå
![]() 06:12 |
![]() |
![]() 19:29 |

= 0.089‰ MEX Befolkning



