Aktuell lokal tid her Valle Hermoso, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Valle Hermoso? Svar: Valle Hermoso (Tamaulipas) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:20 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Valle Hermoso tidsendringer 2026, 2027 (America/Monterrey) »
| Valle Hermoso info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 47 831 = 0.425‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 19 m |
| GPS-koordinater | 25° 40' 18.5" Nord, 97° 48' 42.5" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2854.4 km (1773.7 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7152.6 km (4444.4 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Valle Hermoso som standard by
Tid på dagen i Valle Hermoso nå
![]() 05:40 |
![]() |
![]() 19:17 |

= 0.425‰ MEX Befolkning



