Aktuell lokal tid her Valparaíso, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Valparaíso? Svar: Valparaíso (Zacatecas) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:19 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Valparaíso tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Valparaíso info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 10 545 = 0.094‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1895 m |
| GPS-koordinater | 22° 46' 14.2" Nord, 103° 34' 13.3" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2531.9 km (1573.2 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7475.2 km (4644.9 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Valparaíso som standard by
Tid på dagen i Valparaíso nå
![]() 06:09 |
![]() |
![]() 19:34 |

= 0.094‰ MEX Befolkning



