Aktuell lokal tid her Valtierrilla, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Valtierrilla? Svar: Valtierrilla (Guanajuato) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:21 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Valtierrilla tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Valtierrilla info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 11 970 = 0.106‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1719 m |
| GPS-koordinater | 20° 31' 56.8" Nord, 101° 7' 39.4" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2283 km (1418.6 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7724.1 km (4799.5 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Valtierrilla som standard by
Tid på dagen i Valtierrilla nå
![]() 06:03 |
![]() |
![]() 19:20 |

= 0.106‰ MEX Befolkning



