Aktuell lokal tid her Vega de Alatorre, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Vega de Alatorre? Svar: Vega de Alatorre (Veracruz) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 05:30 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Vega de Alatorre tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Vega de Alatorre info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 6 710 = 0.06‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 27 m |
| GPS-koordinater | 20° 1' 41.6" Nord, 96° 38' 51" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2226.9 km (1383.7 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7780.1 km (4834.3 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Vega de Alatorre som standard by
Tid på dagen i Vega de Alatorre nå
![]() 05:46 |
![]() |
![]() 19:01 |

= 0.06‰ MEX Befolkning



