Aktuell lokal tid her Vega de San Marcos, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Vega de San Marcos? Svar: Vega de San Marcos (Veracruz) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 05:31 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Vega de San Marcos tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Vega de San Marcos info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 6 261 = 0.056‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 17 m |
| GPS-koordinater | 20° 11' 7.4" Nord, 96° 56' 55.6" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2244.4 km (1394.6 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7762.7 km (4823.5 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Vega de San Marcos som standard by
Tid på dagen i Vega de San Marcos nå
![]() 05:47 |
![]() |
![]() 19:03 |

= 0.056‰ MEX Befolkning



