Aktuell lokal tid her Veintidós de Febrero, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Veintidós de Febrero? Svar: Veintidós de Febrero (México) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:24 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Veintidós de Febrero tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Veintidós de Febrero info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 13 021 = 0.116‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2469 m |
| GPS-koordinater | 19° 36' 41" Nord, 99° 20' 48" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2180.6 km (1355 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7826.5 km (4863.1 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Veintidós de Febrero som standard by
Tid på dagen i Veintidós de Febrero nå
![]() 05:58 |
![]() |
![]() 19:11 |

= 0.116‰ MEX Befolkning



