Aktuell lokal tid her Venceremos, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Venceremos? Svar: Venceremos (Querétaro) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:19 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Venceremos tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Venceremos info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 15 538 = 0.138‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1896 m |
| GPS-koordinater | 20° 33' 3" Nord, 100° 23' 53" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2285 km (1419.9 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7722 km (4798.2 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Venceremos som standard by
Tid på dagen i Venceremos nå
![]() 06:00 |
![]() |
![]() 19:17 |

= 0.138‰ MEX Befolkning



