Aktuell lokal tid her Venustiano Carranza, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Venustiano Carranza? Svar: Venustiano Carranza (Michoacán) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:22 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Venustiano Carranza tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Venustiano Carranza info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 11 627 = 0.103‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1531 m |
| GPS-koordinater | 20° 6' 57" Nord, 102° 39' 15.1" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2236.7 km (1389.8 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7770.4 km (4828.3 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Venustiano Carranza som standard by
Tid på dagen i Venustiano Carranza nå
![]() 06:10 |
![]() |
![]() 19:26 |

= 0.103‰ MEX Befolkning



