Aktuell lokal tid her Veracruz, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Veracruz? Svar: Veracruz ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 03:11 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Veracruz tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Veracruz info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 568 313 = 5.053‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 6 m |
| GPS-koordinater | 19° 10' 51.4" Nord, 96° 8' 34.4" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2132.7 km (1325.2 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7874.3 km (4892.9 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Veracruz som standard by
Tid på dagen i Veracruz nå
![]() 05:46 |
![]() |
![]() 18:58 |

= 5.053‰ MEX Befolkning



