Aktuell lokal tid her Vicam, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Vicam? Svar: Vicam (Sonora) ligger i "MST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -7) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 03:18 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Vicam tidsendringer 2026, 2027 (America/Hermosillo) »
| Vicam info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 8 837 = 0.079‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 13 m |
| GPS-koordinater | 27° 38' 36.7" Nord, 110° 17' 36.6" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 3073.7 km (1909.9 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 6933.4 km (4308.2 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Vicam som standard by
Tid på dagen i Vicam nå
![]() 05:25 |
![]() |
![]() 19:11 |

= 0.079‰ MEX Befolkning



