Aktuell lokal tid her Vicente Guerrero, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Vicente Guerrero? Svar: Vicente Guerrero (Durango) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:23 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Vicente Guerrero tidsendringer 2026, 2027 (America/Monterrey) »
| Vicente Guerrero info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 14 559 = 0.129‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1951 m |
| GPS-koordinater | 23° 44' 3.4" Nord, 103° 59' 5.5" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2639 km (1639.8 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7368.1 km (4578.3 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Vicente Guerrero som standard by
Tid på dagen i Vicente Guerrero nå
![]() 06:08 |
![]() |
![]() 19:38 |

= 0.129‰ MEX Befolkning



