Aktuell lokal tid her Victoria de Durango, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Victoria de Durango? Svar: Victoria de Durango (Durango) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:21 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Victoria de Durango tidsendringer 2026, 2027 (America/Monterrey) »
| Victoria de Durango info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 457 140 = 4.065‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1884 m |
| GPS-koordinater | 24° 1' 13.2" Nord, 104° 39' 27.2" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2670.8 km (1659.6 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7336.3 km (4558.5 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Victoria de Durango som standard by
Tid på dagen i Victoria de Durango nå
![]() 06:10 |
![]() |
![]() 19:41 |

= 4.065‰ MEX Befolkning



