Aktuell lokal tid her Villa Corona, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Villa Corona? Svar: Villa Corona (Jalisco) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 05:29 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Villa Corona tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Villa Corona info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 6 803 = 0.06‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1359 m |
| GPS-koordinater | 20° 24' 56.3" Nord, 103° 39' 51" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2270 km (1410.5 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7737.1 km (4807.6 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Villa Corona som standard by
Tid på dagen i Villa Corona nå
![]() 06:13 |
![]() |
![]() 19:30 |

= 0.06‰ MEX Befolkning



