Aktuell lokal tid her Villa Corzo, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Villa Corzo? Svar: Villa Corzo (Chiapas) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:19 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Villa Corzo tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Villa Corzo info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 9 123 = 0.081‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 571 m |
| GPS-koordinater | 16° 11' 6.4" Nord, 93° 16' 7.7" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 1799.6 km (1118.2 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 8207.4 km (5099.9 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Villa Corzo som standard by
Tid på dagen i Villa Corzo nå
![]() 05:40 |
![]() |
![]() 18:41 |

= 0.081‰ MEX Befolkning



