Aktuell lokal tid her Villa de Costa Rica, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Villa de Costa Rica? Svar: Villa de Costa Rica (Sinaloa) ligger i "MST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -7) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:31 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Villa de Costa Rica tidsendringer 2026, 2027 (America/Mazatlan) »
| Villa de Costa Rica info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 21 662 = 0.193‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 32 m |
| GPS-koordinater | 24° 35' 30" Nord, 107° 23' 18.1" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2734.3 km (1699 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7272.7 km (4519.1 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Villa de Costa Rica som standard by
Tid på dagen i Villa de Costa Rica nå
![]() 05:20 |
![]() |
![]() 18:53 |

= 0.193‰ MEX Befolkning



