Aktuell lokal tid her Villa de Etla, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Villa de Etla? Svar: Villa de Etla (Oaxaca) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:21 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Villa de Etla tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Villa de Etla info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 7 327 = 0.065‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1673 m |
| GPS-koordinater | 17° 12' 22.1" Nord, 96° 47' 56" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 1913.1 km (1188.8 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 8093.9 km (5029.3 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Villa de Etla som standard by
Tid på dagen i Villa de Etla nå
![]() 05:52 |
![]() |
![]() 18:57 |

= 0.065‰ MEX Befolkning



