Aktuell lokal tid her Villa del Prado 2da Sección, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Villa del Prado 2da Sección? Svar: Villa del Prado 2da Sección (Baja California) ligger i "PDT" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -7) og sommertid er aktiv (+ 1t) ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 03:23 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
Villa del Prado 2da Sección vil bytte til vintertid på 02:00, Søndag, 01 november 2026. tid endre retning: -1 t. Tid igjen: 154 dag, 22 time (r), 36 minutter. (i øyeblikket når denne siden er generert)
» Villa del Prado 2da Sección tidsendringer 2026, 2027 (America/Tijuana) »
| Villa del Prado 2da Sección info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 18 226 = 0.162‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 274 m |
| GPS-koordinater | 32° 25' 26" Nord, 116° 58' 18" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 3605.2 km (2240.2 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 6401.9 km (3977.9 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Villa del Prado 2da Sección som standard by
Tid på dagen i Villa del Prado 2da Sección nå
![]() 05:41 |
![]() |
![]() 19:49 |

= 0.162‰ MEX Befolkning



