Aktuell lokal tid her Villa Emilio Carranza, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Villa Emilio Carranza? Svar: Villa Emilio Carranza (Veracruz) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 05:31 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Villa Emilio Carranza tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Villa Emilio Carranza info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 5 887 = 0.052‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 65 m |
| GPS-koordinater | 19° 58' 12.7" Nord, 96° 36' 41.8" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2220.5 km (1379.7 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7786.6 km (4838.4 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Villa Emilio Carranza som standard by
Tid på dagen i Villa Emilio Carranza nå
![]() 05:46 |
![]() |
![]() 19:01 |

= 0.052‰ MEX Befolkning



