Aktuell lokal tid her Villa García, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Villa García? Svar: Villa García (Zacatecas) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 05:30 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Villa García tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Villa García info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 5 489 = 0.049‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2101 m |
| GPS-koordinater | 22° 9' 44.9" Nord, 101° 57' 19.1" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2464.2 km (1531.2 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7542.8 km (4686.9 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Villa García som standard by
Tid på dagen i Villa García nå
![]() 06:03 |
![]() |
![]() 19:27 |

= 0.049‰ MEX Befolkning



