Aktuell lokal tid her Villa González Ortega, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Villa González Ortega? Svar: Villa González Ortega (Zacatecas) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 05:30 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Villa González Ortega tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Villa González Ortega info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 5 287 = 0.047‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2140 m |
| GPS-koordinater | 22° 30' 44" Nord, 101° 54' 58.2" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2503.1 km (1555.4 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7503.9 km (4662.7 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Villa González Ortega som standard by
Tid på dagen i Villa González Ortega nå
![]() 06:02 |
![]() |
![]() 19:27 |

= 0.047‰ MEX Befolkning



