Aktuell lokal tid her Villa Hidalgo, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Villa Hidalgo? Svar: Villa Hidalgo (Nayarit) ligger i "MST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -7) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 03:19 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Villa Hidalgo tidsendringer 2026, 2027 (America/Mazatlan) »
| Villa Hidalgo info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 11 076 = 0.098‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 15 m |
| GPS-koordinater | 21° 44' 30.7" Nord, 105° 13' 51.5" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2417.5 km (1502.1 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7589.6 km (4716 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Villa Hidalgo som standard by
Tid på dagen i Villa Hidalgo nå
![]() 05:17 |
![]() |
![]() 18:39 |

= 0.098‰ MEX Befolkning



