Aktuell lokal tid her Villa Juárez, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Villa Juárez? Svar: Villa Juárez (Sinaloa) ligger i "MST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -7) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 03:20 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Villa Juárez tidsendringer 2026, 2027 (America/Mazatlan) »
| Villa Juárez info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 20 985 = 0.187‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 22 m |
| GPS-koordinater | 24° 39' 31.3" Nord, 107° 32' 26.1" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2741.8 km (1703.7 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7265.3 km (4514.4 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Villa Juárez som standard by
Tid på dagen i Villa Juárez nå
![]() 05:21 |
![]() |
![]() 18:54 |

= 0.187‰ MEX Befolkning



