Aktuell lokal tid her Villa Juarez, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Villa Juarez? Svar: Villa Juarez (Sonora) ligger i "MST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -7) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 03:20 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Villa Juarez tidsendringer 2026, 2027 (America/Hermosillo) »
| Villa Juarez info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 14 680 = 0.131‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 18 m |
| GPS-koordinater | 27° 7' 42.6" Nord, 109° 50' 21.2" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 3016.4 km (1874.3 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 6990.7 km (4343.8 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Villa Juarez som standard by
Tid på dagen i Villa Juarez nå
![]() 05:25 |
![]() |
![]() 19:08 |

= 0.131‰ MEX Befolkning



