Aktuell lokal tid her Villa Luvianos, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Villa Luvianos? Svar: Villa Luvianos (México) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:21 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Villa Luvianos tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Villa Luvianos info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 7 546 = 0.067‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1139 m |
| GPS-koordinater | 18° 55' 12" Nord, 100° 17' 54" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2103.7 km (1307.2 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7903.4 km (4910.9 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Villa Luvianos som standard by
Tid på dagen i Villa Luvianos nå
![]() 06:03 |
![]() |
![]() 19:14 |

= 0.067‰ MEX Befolkning



