Aktuell lokal tid her Villa Madero, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Villa Madero? Svar: Villa Madero (Michoacán) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 05:30 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Villa Madero tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Villa Madero info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 5 588 = 0.05‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2186 m |
| GPS-koordinater | 19° 23' 29.4" Nord, 101° 16' 43.8" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2156.1 km (1339.8 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7850.9 km (4878.3 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Villa Madero som standard by
Tid på dagen i Villa Madero nå
![]() 06:06 |
![]() |
![]() 19:19 |

= 0.05‰ MEX Befolkning



