Aktuell lokal tid her Villa Nanchital, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Villa Nanchital? Svar: Villa Nanchital (Veracruz) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 05:31 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Villa Nanchital tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Villa Nanchital info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 25 982 = 0.231‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 21 m |
| GPS-koordinater | 18° 4' 16.2" Nord, 94° 24' 27.2" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2009.3 km (1248.5 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7997.7 km (4969.6 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Villa Nanchital som standard by
Tid på dagen i Villa Nanchital nå
![]() 05:41 |
![]() |
![]() 18:49 |

= 0.231‰ MEX Befolkning



