Aktuell lokal tid her Villa Terrazas, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Villa Terrazas? Svar: Villa Terrazas (San Luis Potosí) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 05:28 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Villa Terrazas tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Villa Terrazas info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 6 522 = 0.058‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 84 m |
| GPS-koordinater | 21° 26' 21.2" Nord, 98° 52' 30.3" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2383.8 km (1481.2 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7623.2 km (4736.9 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Villa Terrazas som standard by
Tid på dagen i Villa Terrazas nå
![]() 05:52 |
![]() |
![]() 19:13 |

= 0.058‰ MEX Befolkning



