Aktuell lokal tid her Villa Union, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Villa Union? Svar: Villa Union (Coahuila) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 05:28 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Villa Union tidsendringer 2026, 2027 (America/Monterrey) »
| Villa Union info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 5 147 = 0.046‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 381 m |
| GPS-koordinater | 28° 13' 0" Nord, 100° 43' 0" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 3137.4 km (1949.5 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 6869.7 km (4268.6 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Villa Union som standard by
Tid på dagen i Villa Union nå
![]() 05:46 |
![]() |
![]() 19:34 |

= 0.046‰ MEX Befolkning



