Aktuell lokal tid her Villas de Alcalá, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Villas de Alcalá? Svar: Villas de Alcalá (Nuevo León) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 05:29 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Villas de Alcalá tidsendringer 2026, 2027 (America/Monterrey) »
| Villas de Alcalá info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 5 405 = 0.048‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 403 m |
| GPS-koordinater | 25° 54' 55" Nord, 100° 11' 7" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2881.5 km (1790.5 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7125.6 km (4427.6 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Villas de Alcalá som standard by
Tid på dagen i Villas de Alcalá nå
![]() 05:49 |
![]() |
![]() 19:27 |

= 0.048‰ MEX Befolkning



