Aktuell lokal tid her Villas de Irapuato, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Villas de Irapuato? Svar: Villas de Irapuato (Guanajuato) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 05:31 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Villas de Irapuato tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Villas de Irapuato info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 5 199 = 0.046‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1781 m |
| GPS-koordinater | 20° 41' 14" Nord, 101° 24' 19" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2300.2 km (1429.3 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7706.9 km (4788.8 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Villas de Irapuato som standard by
Tid på dagen i Villas de Irapuato nå
![]() 06:04 |
![]() |
![]() 19:22 |

= 0.046‰ MEX Befolkning



