Aktuell lokal tid her Jalapa, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Jalapa? Svar: Jalapa (Xalapa de Enríquez, Veracruz) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:24 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Jalapa tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Jalapa info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 425 148 = 3.78‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1396 m |
| GPS-koordinater | 19° 31' 52.5" Nord, 96° 54' 57.2" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2171.7 km (1349.4 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7835.4 km (4868.7 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Jalapa som standard by
Tid på dagen i Jalapa nå
![]() 05:48 |
![]() |
![]() 19:01 |

= 3.78‰ MEX Befolkning



