Aktuell lokal tid her Xalatlaco, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Xalatlaco? Svar: Xalatlaco (México) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:21 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Xalatlaco tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Xalatlaco info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 13 663 = 0.121‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2760 m |
| GPS-koordinater | 19° 10' 59.3" Nord, 99° 25' 6.4" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2133 km (1325.4 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7874.1 km (4892.7 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Xalatlaco som standard by
Tid på dagen i Xalatlaco nå
![]() 05:59 |
![]() |
![]() 19:11 |

= 0.121‰ MEX Befolkning



