Aktuell lokal tid her Xaltepec, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Xaltepec? Svar: Xaltepec (Puebla) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:18 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Xaltepec tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Xaltepec info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 7 353 = 0.065‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2172 m |
| GPS-koordinater | 18° 52' 33" Nord, 97° 36' 43.3" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2098.8 km (1304.1 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7908.3 km (4914 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Xaltepec som standard by
Tid på dagen i Xaltepec nå
![]() 05:52 |
![]() |
![]() 19:03 |

= 0.065‰ MEX Befolkning



