Aktuell lokal tid her Xaltianguis, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Xaltianguis? Svar: Xaltianguis (Guerrero) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:22 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Xaltianguis tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Xaltianguis info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 6 933 = 0.062‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 543 m |
| GPS-koordinater | 17° 5' 55.3" Nord, 99° 42' 55.2" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 1901.2 km (1181.3 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 8105.9 km (5036.7 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Xaltianguis som standard by
Tid på dagen i Xaltianguis nå
![]() 06:04 |
![]() |
![]() 19:08 |

= 0.062‰ MEX Befolkning



